Kral Forum Oyun
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kral Forum Oyun

::ARKADAŞLAR SİTEMİZİN MSNSİ AÇILDI::YAKINDA FACEBOOK DAYIZ!!

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GAZETE 1.HAFTA

4 posters

gazetemizi beğendinizmi?
evet
GAZETE 1.HAFTA I_vote_lcap33%GAZETE 1.HAFTA I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
hayır
GAZETE 1.HAFTA I_vote_lcap0%GAZETE 1.HAFTA I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
idare eder
GAZETE 1.HAFTA I_vote_lcap67%GAZETE 1.HAFTA I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
iğrenc
GAZETE 1.HAFTA I_vote_lcap0%GAZETE 1.HAFTA I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3

Anket kapatıldı

YazarMesaj
ADMİN
AdministratöR
AdministratöR
ADMİN

GAZETE 1.HAFTA Empty
MesajKonu: GAZETE 1.HAFTA   GAZETE 1.HAFTA Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 2:55 pm

haber manşetleri
******'dan Erdoğan'a destek
CHP Genel Başkanı ******, Erdoğan'ın Davos zirvesindeki tavrı hakkında ilk kez konuştu.

DTP'li Emine Ayna'dan çirkin sözler
DTP Genel Başkan Yardımcısı Ayna, Davos'taki krizi şu yakı-şıksız sözlerle değerlendirdi...

Servet Skibbe'ye ne dedi?

Ayhan kırmızı kart görmeden önce Servet Skibbe'yi şu sözlerle uyardı... Erman Toroğlu kirmızı kart ile ilgili ilginç bir yorum yaptı

Türkiye ateşle oynuyor
Guardian Erdoğan’ın tavrını oyunculuk olarak nitelerken Yahudi kuruluşu da yazılı açıklama yaptı

"İngilizce bilmiyorsanız..."
CHP İstanbul adayı Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'ın Davos'taki tavrını şu sözlerle eleştirdi

Abdi İpekçi anıldı
Milliyet Gazetesi Başyazarı Gazeteci Abdi İpekçi ölümümün 30. yıldönmünde mezarı başında anıldı.

Dünya borç batağında
Dünya ülkeleri borç içinde yüzüyor. İşte ülkelerin toplam borç miktarı ve Türkiye'nin borç sıralamasındaki yeri

Hadise'ye kötü haber!
Eurovision'da Mayıs ayında ülkemizi temsil edecek Hadise'ye, dünyaca ünlü bir yıldız rakip oluyor Patricia Kaas

Jetlerin çizdiği tablolar
Jetlerin gökyüzünde oluşturdukları şekiller, usta bir ressamın elinden çıkmış tabloları andırıyor

Tanklar da kaza yapar!
Tonlarca ağırlıktaki bu dev savaş makineleri kaza yaptığında ortaya çıkan zarar ve görüntüler inanılmaz!

Milyoner modeller
Dünyanın en ünlü modelleri güzelliklerinin yanısıra yıllık kazançlarıyla da parmak ısırtıyorlar.

Cimbom'da durmak yok
G.Saray, kupada Sivasspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başlarken Baros ve Nonda idmana katılmadı

Trabzon'da Yattara krizi
Trabzonspor'da yönetimin 'Satabiliriz' açıklaması yaptığı Yattara ilk kez kolbastı gösterisine katılmadı

Delgado açıklaması
Kenan Öner, Delgado’nun sakatlık durumuna ve bonservisinin alınmasına açıklık getirdi.

Fatura 11 milyon EURO
Beşiktaş Başkanı Demirören, Schalke 04’ten Fabian Ernst’in işini bitirmek üzere Almanya’ya gitti.

Kaptanlık krizi hortladı!
Cim-Bom’un genç yıldızı Arda, 81. dakikada kırmızı kart gören Ayhan’ın uzattığı kaptanlık bandını istemedi.

Özür dileyerek
Bir takımın iyi olmasını veya kötü olmasını anlarım. Ancak bölesine ne yaptığını bilmez bir takım hatırlamıyorum

Galip çıkmadı
Tuncay Şanlı ve Tugay Kerimoğlu’nu karşı karşıya getiren maçta Middlesbrough ile Blackburn yenişemedi

Kalite farkı
Belki bireysel anlamda dört yıldızlık oynamadılar ama Galatasaray’ın orta halli oyunu bile üç puana yetti

Volkan'da sona doğru
Menaceriyle yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ve tecrübeli kalecinin her an imza atabileceği
belirlendi

EĞLENCE
1.Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

2. Serdar Ortaç - Sana Değmez

3. Hadise - Düm tek tek

4. Ferhat Göçer-Aklım sende kalır

5. G.Ergen - Ya ölümsün ya düğün

6. Kenan Doğulu - Rüzgar

7. Demet Akalın - Gururum

8. Ziynet Sali - Herkes Evine

9. Tuğba Ekinci - Bataklık gülü

10. Bayhan - Vurdumduymaz

FIKRA
Tatil bitti
Bir işadamı, oldukça yoğun ve yorucu geçen bir seneden sonra tatile çıkmaya karar verir. Eşi de kendisi gibi meşgul olduğu için birlikte tatil yapacakları bir dönem ayarlamak zor olur. İspanya kıyılarında bir otel bulur ve bulduğu ilk uçakla oraya gider. Otele yerleşirken bir aylık bir rezervasyon yaptırır. Bir hafta kadar güzelce tatil yaptıktan sonra, bir akşam yemeğinde garson kendisine bir mektup iletir. Mektubu okuyan işadamı, tatilini geçirdiği otelin yöneticisinin yanına gider. "Ne yazık ki tatil sona erdi..." Yönetici şaşırır ve üzülür. "Ama beyefendi, bir aylık rezervasyon yaptırmıştınız, ne oldu böyle aniden?" İşadamı çaresiz bakışlarla cevap verir: "Evet bir ay kalacağım, ama tatil bitti. Karım işinden izin almayı başarmış ve iki gün sonra burada olacakmış..."

NASRETTİN HOCA
Bir gece hoca karısı ile konuşurken...
Bir gece hoca karısı ile konuşurken şöyle demiş :
“Yarın hava yağmurlu olursa oduna, açık olursa tarlaya gideceğim.”
Karısı çıkışmış :
“Efendi inşallah de!”
Hoca hiddetlenmiş :
“Niçin inşallah diyeyim hatun? İki işten biri mutlaka olacak, ya o, ya bu!”
Ertesi gün hava yağmurlu olduğu için ormana gitmek üzere sabahleyin erkenden evden çıkmış, biraz gittikten sonra yolda bir sipahiye rast gelmiş. Atın üzerindeki sipahi seslenmiş Hoca ‘ya :
“Bana bak baba! Filan köye nerden gidilir?”
Hoca da ilgisiz bir tavırla cevap vermiş :
“Bilmem!”
Sipahi yoluna devam etmek isteyen Hoca ‘yı bırakmamış ve kamçıyla birkaç defa şiddetle vurduktan sonra bağırmış :
“Seni gidi hain herif seni! Bilmezsin ha! Çabuk düş önüme! Sen beni ta o köye kadar götüreceksin!”
Hoca bu emri yerine getirmezse başına neler geleceğini düşünerek sipahinin önüne düşmüş ve hayli uzakta bulunan köye kadar götürmüş. Fakat vakitte bir hayli geç olduğu için artık ormana gidememiş, doğruca evine gelmiş. Kapıyı çalınca karısı içerden seslenmiş :
“Kim o ?”
Hoca da suçlu suçlu karşılık vermiş :
“İnşallah benim hatun, aç kapıyı!”

GAZETEMİZ BURDA BİTİYOR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM…
http://kralforumoyun.eniyiforum.org
_LoVe_
AdministratöR
AdministratöR
_LoVe_

Kadın Mesaj Sayısı : 61
İş/Hobiler : Koşmak,Bisiklet sürmek,Pc xD
Ruh Hali : GAZETE 1.HAFTA Utanc10

GAZETE 1.HAFTA Empty
MesajKonu: Geri: GAZETE 1.HAFTA   GAZETE 1.HAFTA Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 1:30 pm

İdare Eder ;

Daha da Güzel Yapabilirdin...

Resim de ekle bidahakine
Elif
AdministratöR
AdministratöR
Elif

GAZETE 1.HAFTA Empty
MesajKonu: Geri: GAZETE 1.HAFTA   GAZETE 1.HAFTA Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 2:00 pm

yaz-cicekleri demiş ki:
İdare Eder ;

Daha da Güzel Yapabilirdin...

Resim de ekle bidahakine

Katılıyorum
ADMİN
AdministratöR
AdministratöR
ADMİN

GAZETE 1.HAFTA Empty
MesajKonu: Geri: GAZETE 1.HAFTA   GAZETE 1.HAFTA Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 2:45 pm

ben resim ekleyemiyorum bilgisayrda bir sorun var ondan
_LoVe_
AdministratöR
AdministratöR
_LoVe_

Kadın Mesaj Sayısı : 61
İş/Hobiler : Koşmak,Bisiklet sürmek,Pc xD
Ruh Hali : GAZETE 1.HAFTA Utanc10

GAZETE 1.HAFTA Empty
MesajKonu: Geri: GAZETE 1.HAFTA   GAZETE 1.HAFTA Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 6:35 pm

hım
Admin_Anqel
ÜyE
ÜyE
Admin_Anqel

Kadın Mesaj Sayısı : 52
Nerden : Şimcik dümdüz 100 adım yürü 2000 adım sağa doğru yürü kime sorsan gösterir
İş/Hobiler : Kitap okuma ,dans etme internette gezin falan(ha bu arada 99 doğumluyumsorun çıkardı diye 93 yazdım)
Ruh Hali : GAZETE 1.HAFTA Dans10

GAZETE 1.HAFTA Empty
MesajKonu: Geri: GAZETE 1.HAFTA   GAZETE 1.HAFTA Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 6:58 pm

bence gazete yerine dergi yapalım
http://www.hayalforum.yetkinforum.com
ADMİN
AdministratöR
AdministratöR
ADMİN

GAZETE 1.HAFTA Empty
MesajKonu: Geri: GAZETE 1.HAFTA   GAZETE 1.HAFTA Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 9:04 pm

tamam hem gazete hem dergi yapak ben dergi yapmak isterdim fakat pohostoptan anlayan yok

GAZETE 1.HAFTA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» GAZETE 2. HAFTA